Witamy na naszej stronie

Witamy Państwa na naszej stronie internetowej, stworzonej z myślą o osobach pragnących zmienić swój wizerunek.

Jesteśmy producentem peruk z włosów naturalnych – ludzkich, zajmujemy się perukarstwem od 17 lat dostarczając peruki do wielu krajów, nie tylko w europie, nasze wyroby są cenione na całym świecie, nasze wyroby są noszone także przez gwiazdy kina, co świadczy o ich wysokiej jakości.

Przez 17 lat firma działała pod inną nazwą, lecz zmiany jakie zaszły, doprowadziły do powstania nowej nazwy „Peruki Dorothy – Professional Hair“, jednak nie zmieniła się jakość naszych usług, świadczonych przez wysoko wykwalifikowany personel.

wlosy (11)

W naszym zespole pracują tkacze z ponad 20-letnim stażem w produkcji peruk, co stanowi gwarancję najwyższej jakości wykonania, jest to także gwarancją komfortowego oraz długiego użytkowania wykonanych przez nas peruk.

Nasze peruki wykonujemy od podstaw, czyli od projektu uzgodnionego z klientem do finalnego produktu, wszystkie parametry określa sam klient, my staramy się tylko precyzyjnie i profesjonalnie doradzić by klient otrzymał produkt z którego będzie czerpał przyjemność podczas użytkowania.

Wysoka jakość naszej obsługi Klienta została potwierdzona certyfikatem:

Tajemniczy Klient - Certyfikat Peruki Dorothy

O naszych produktach

uzupelnianie 1Zajmujemy się produkcją peruk, tylko i wyłącznie z wyselekcjonowanych, naturalnych, zdrowych włosów. Włosy kupujemy na rynku europejskim i są to głównie włosy europejskie-słowiańskie, gdyż tylko włos europejski zapewnia najlepszą jakość oraz trwałość i nie jest podatny na plątanie.

Wykonywane przez nas uzupełnienia systemowe (peruki systemowe), to największe osiągnięcie w technice perukarstwa, peruki systemowe są:

  • niezauważalne – raczej nikt się nie zorientuje, że masz nie swoje włosy – mina kogoś kto się dowie – bezcenna
  • niewyczuwalne – lekka konstrukcja sprawia, że zapominasz o peruce – opinie naszych zadowolonych klientów
  • przewiewne – skóra głowy swobodnie oddycha, przez co się mniej pocisz – komfort nie do opisania
  • praktyczne – możesz uprawiać sporty, pływać, biegać, jeździć na rowerze bez obawy, że może spaść – nie ma takiej możliwości
  • solidnie wykonane i dopasowane – możesz funkcjonować jakbyś miał własne włosy – komfort bezcenny

Wykonujemy peruki dla kobiet, mężczyzn i dzieci, nie tylko dla ludzi pragnących zmienić swój wizerunek, lecz także dla osób, które potrzebują peruki ze względów zdrowotnych, przyczyny utraty włosów mogą być różne np. chemioterapia, naświetlanie, łysienie plackowate – szeroko opisujemy temat w dziale Geneza.

Wykonujemy peruki całościowe, częściowe, tupety, treski – według indywidualnego zamówienia klienta.